отзывы работа в теплицах

Анастасия Николюкина

Працювала в Польщі в минулому році в теплицях.

Мені 20 років, зараз вчуся в університеті і шукала можливість підзаробити влітку, щоб потім протягом року не відволікатися від навчання. Тому вирішила пошукати сезонну роботу в Європі.

Почитавши відгуки в інтернеті, мені сподобалася робота в Польщі. І від будинку недалеко і платять непогано в порівнянні з нашими зарплатами.

Спочатку шукала вакансії самостійно, але потім зрозуміла, що без досвіду важкувато в усьому розібратися. Тому звернулася в агентство з працевлаштування за кордоном.

Мені запропонували роботу в теплицях. Не довго думаючи, я погодилася.

Агентство взяло на себе всі питання по оформленню робочої візи, запрошення на роботу. Я в ОВІРі оформила закордонний паспорт самостійно. Все оформлення зайняло близько місяця, почала в травні робити документи і в червні вже виїхала з країни.

Я сама з села, звикла працювати на землі. Робота в теплицях не з легких. Але працюючи старанно, можна заробити 2500-4000 зл. в місяць. Для мене це ідеальний варіант.

Житло пристойне, коштує 200 злотих на місяць. Правда в одній кімнаті жило кілька жінок, але для мене це не було проблемою. У підсумку за два місяці заробила трохи більше 40 тис. гривень. Для мене це дуже пристойні гроші.

У Львові стільки дуже важко заробити за такий невеликий час. Було страшно їхати за кордон, щоб не натрапити на шахраїв. Але я ризикнула. А зараз я сама можу оплатити своє навчання. Так, робота важка. Доводиться працювати з раннього ранку і до вечора. Для тих, хто не боїться роботи хороший варіант заробітку. Нас везуть в теплиці і до вечора знаходимося там.

Мені працювати в Польщі сподобалося. Планую знову їхати на сезонну роботу в цьому році.

18 Мар 2017